Soffa, bord, ett par stolar. Grönmålat gjuten metall. Pelarbord, diam 76 h 73, stolar och soffa med genombruten dekor i form av bland annat ormbunkar, planksits. Soffa längd 137 cm. Soffa märkt.
Slitage. Färgbortfall. Anlöpning. Skador på enstaka plankor.