Beautybox i läder och mongramcanvas med detaljer i gulmetall.
Med spegel och plats för fyra flaskor.
Märkt "MCM MÜNCHEN" på numrerad plakett.
Låsets kod 921.
Bredd 29 cm, höjd 19,5 cm, djup 21 cm.
Slitage.
Sedan 2005 Mode Creation Munich.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.