TÅGSET, Märklin Tyskland 1930-tal. 0-skalan. Lok märkt G.R66 12920.
Bestående av ånglok med tender (längd 42 cm) , restaurangvagn, passagerarvagn samt fyra st godsvagnar. Diverse räls transformator och växlar medföljer.
Ej funktionstestad. Smärre skador.