RYGGSÄCK, Chanel

RYGGSÄCK, Chanel

Svart quiltat lammskinn, läderrem samt guldfärgad länk med tvinnat skinnband. Logogprytt lås i form av CC. Fack baktill. Fodrad med svart skinn, två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE", numrerad. 25 x 23 x 8 cm.

Bruksslitage, locket något nött på kanterna

Utropspris
5 000 SEK