CYKEL, Nymans verkstäder, Uppsala, 1900-talets andra hälft.

Torpedo duo matic. Tvåväxlad. Längd ca 190 cm, höjd till sadel ca 95 cm.

Slitage. Repor. Anlupen. Bucklor.

Utropspris
2 000 SEK