MINIATYR, bladguld mot svart fond, 1700-talets slut och MINIATYR, ben samt trä, 1800-talets slut.

Oval märkt Lavenir me Console. Storlek 6x5 cm. Rund märkt K.J Ferdinand Sp. Diameter 8,5 cm.

Slitage, skador.

Utropspris
200 EUR