LOCKPOKAL, silver, jugend, Ryssland, 1900-tal. Bär otydliga stämplar. Tot vikt 840 gram.

Krönt med växt. Hänklar med naturalistisk form. Höjd 31.

Slitage. Med gravyr.

Utropspris
3 000 SEK