TESERVIS, 14 delar, "Haga" Rörstrand, 1900-talets mitt.

6 koppar med fat samt 6 assietter, gräddkanna och sockerskål med lock. Koppens höjd ca 6,5 cm, assiettens diameter 21 cm.

En kopp med spricka. Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR