PLÅTBILAR, 2 st, Arnold och Schuco, 1900-talets första hälft.

Jeep 2500 Military Police, Arnold, med nyckel och originalkartong, längd 17 cm. Sportbil, Akustico 2002, Schuco, röd, längd 14 cm.

Ej funktionstestade. Delar som bla passagerare, sportbilens vindruta och ratt saknas. Kartong med slitage.

Utropspris
2 000 SEK