FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt och FOTPALL, 2000-tal.

Fast stoppad röd klädsel. Bredd 76 cm, djup 74, sitthöjd 37 cm, tot. höjd 73 cm. Fotpallens storlek 43x43 cm, höjd 43 cm.

Slitage, fläckar.

Utropspris
300 EUR