MATSERVIS, 51 delar, porslin, Rörstrand, "Arista".

Förgylld dekor. 16 mattallrikar 13 djupa tallrikar. 12 assietter. 4 fat. 3 fat. 2 såskannor samt kanna.

Några delar med slitage.

Utropspris
2 000 SEK