SLAKTARBÄNK, Stockamollan, 1900-talets andra hälft.

Trä med beslag samt fötter i vitmetall. Justerbar höjd. Längd 80 cm, bredd 60 cm, höjd ca 93 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Skador. Lagningar. Ojämn yta. Viss odör.

Utropspris
2 500 SEK