BESTICKSERVIS, 122 delar, silver, "Symfoni", Mema 1950-60-tal. Tot ca 4600 gram.

12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 12 bordsknivar, 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar, 12 dessertskedar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 kaffeskedar, 6 smörknivar, 2 sillgafflar, 2 sardingafflar, 1 osthyvel, 1 såssked, 2 geléskedar. Knivarna liksom osthyvel med rostfria blad, sardingafflar med rostfria tenar.

Slitage.

Utropspris
19 000 SEK