VAS, nysilver, möjligen WMF, jugend, tidigt 1900-tal.

Reliefdekor av kvinna, frukter och musikinstrument. Lös insats av mässing. Höjd 54 cm.

Inskription. Bucklor. Ojämn färgton. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK