KAPPA, Burberry, Storlek 40.

KAPPA, Burberry, Storlek 40.

Beige vinterfodrad ullblandning. Dubbelknäppt med bruntonade knappar märkta "BURBERRY PRORSUM". Två fickor. Skärp medföljer. Slits bak. Etikettmärkt "BURBERRY PRORSUM". Enligt etikett storlek 40. Rygglängd mitt bak ca 97 cm, bystvidd ca 90 cm, ärmlängd ca 47 cm.

Obetydligt bruksslitage. Fläckar.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt i London 2011.

Galge och klädpåse medföljer.

Utropspris
5 000 SEK