Edvard Perséus

(Sverige, 1841-1890)
Edvard Perséus
(Sverige, 1841-1890)

EDVARD PERSÉUS, tillskriven, olja på duk, ej signerad.

Fiolspelande pojke. 40 x 32.

Krackeleringar. Intryckningsskador. Retuscher.

Utropspris
4 000 SEK