"Annonsflickor", Tommy Östmar, signerad och numrerad 196/220, bladstorlek 64 x 50 cm. "Aria", Jonas Bohlin, signerad, daterad 90 och numrerad 130/320, bladstorlek 72,5 x 45,5 cm. "Hopi", Nils Kölare, signerad, daterad -88 och numrerad 156/200, bladstorlek 56,5 x 46,5 cm. "To Man Ray le violon d´ingres 1924". Lasse Åberg, signerad och numrerad 35/150, bladstorlek 80 x 62 cm. Oramade.
Något gulnade. Två blad med fläckar. Sedvanligt ytslitage.