Björk. Löpande meanderbård. Ett par sängar och ett par stolar. sängarna brickmärkta: 21092 310515, Stolarna brickmärkta 21097 50816. Innermått till sängen: 197 x 92 cm
Slitage, repor, märken, enstaka fuktfläckar, enstaka lister saknas.