AMERIKAKOFFERT, 1900-talets mitt.

Plåt och mässing samt trä. Bärhandtag på vardera sida. Längd ca 71 cm, bredd ca 39 cm, höjd ca 41 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK