LEKSAKSBÅTAR, 2 st, Japan 1900-talets mitt.

En i litograferad plåt och märkt SAN. Längd 28 cm.
Båt i bemålad trä. Längd 28 cm.
Båda med batteridrivna motorer.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Ratt saknas. Mindre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK