Fanerad i bl a mahogny. Sex negativhållare samt stativ medföljer. Objektivet märkt "Carl Zeiss Jena nr 169282 Tessar 1:45 F=18 cm DRP". Höjd inkl. stativ ca 138 cm.
Bruksslitage. Några skador. Några detaljer saknas. Renoverad och kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.