Grönpatinerad brons och metall. Rund konturerad sockel med dekor av sjöjungfrur och delfiner, stående kvinna, rund skärm ställbar i sidled. Höjd ca 35 cm.
Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Figurin lös i skruvfäste.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.