OKÄND KONSTNÄR, blandteknik, enligt uppgift kopia efter Zhengming Wen, 1900-tal.

Landskap. 83 x 43 cm.

Gulnad, skador samt lagningar, ej examinerad ur ram.

Proveniens

Gåva till nuvarande ägare av Cecil Chan, byggmästare och tidigare ägare av Cecil Hotel Hong Kong

Utropspris
1 500 SEK