FRUKTBESTICK, 14 delar, silver och pärlemor, Sheffield 1900.

8 fruktgafflar, 6 fruktknivar med skaft av pärlemor , silvertenar resp blad. Längd 16-19,5 cm. Stiltonspade av pläter med pärlemorskaft medföljer.

Slitage, repor, någon kniv sned resp någon gaffel med återlimmad avslutning.

Utropspris
1 500 SEK