CHAMPAGNEVAGN, patinerad mässing, WMF, omkring sekelskiftet 1900.

Med rik dekor av bla vindruvsklasar. Längd ca 30 cm.

Bruksslitage, smärre lagningar och limrester. Gravyr, anlöpningar.

Utropspris
1 500 SEK