Allmoge
515415

ÖVERSKÅP, allmoge, 1800-talets mitt.

Målat. Daterat 1854. En dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 92. Djup 47. Höjd 124 cm.

Delvis senare målning. Repor och märken. Färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK