PICKNICK-/CAMPINGSET, 1900-talets andra hälft.

Plast och metall. Ihopfällbart. Längd 128, bredd 92, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Mindre sprickor. Mindre glipa. Stängfunktion något defekt.

Utropspris
1 500 SEK