SKULPTUR, wienerbrons, Franz Bergmann, Wien, 1900-talets början.

Ödla. Brons. Märkt GESCHUTZT 4867 samt B. Längd 13,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK