SIMON DE VOS, hans efterföljd, olja på koppar.
Figurer i landskap, möjligen allegori över månaden juli, 38,5 x 47,5 cm. Märkt VII.
Enstaka repor, retuscher.
Etikett á tergo: Karl Ragnar Gierow.