Sju kaffekoppar med fat, såssnipa, sockerskål med lock, sex skålar, åtta assietter, sex förrättstallrikar, två djupa tallrikar, sju mattallrikar.
Bruksslitage. En skål med flisa på fotringen. Sockerskål med tillverkningsnagg på fotringen. En sockerskål som inte är Swedish grace medföljer.