BOKHYLLA, renässansstil, 1900-talets första hälft.

Mahogny, flyttbara hyllplan, sidor med räfflade halvkolonner. Längd 102 djup 37 höjd 132cm.

Slitage. Repor. Sprickor. Sidor med borrade hål. Kompletteringar. Listdel saknas.

OBS! Ändrade mått - ny längd 102cm.

Utropspris
2 500 SEK