Smycken
510284

ARMBAND, odlade saltvattenpärlor med lås18k vitguld med rosa turmalin och små briljantslipade diamanter.

Tvåradigt armband, längd 18cm.

Slitage. Turmalin med repor och nagg.

Utropspris
4 000 SEK