HERRARMBANDSUR, 18 k guld, "Golden Ellipse", Patek Philippe. Vikt ca 82 g.
Boett med blå urtavla ca 27 x 32 mm. Manuell. Sarifglas. Integrerad originallänk i 18 k guld. Längd ca 192 - 196 mm. Gravyr Janks Morton World Champion 9-16-81.
Bruksslitage. Skadad bakboett.
Proveniens
Tillhört boxaren J Morton.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.