ENTRÉDÖRR, Karlavägen 55, 1880-tal.

Dörrar med fönster och abstrakt dekor, bemålade i grönt. Kopparskodda. Dörr karm för montering medföljer. Vardera bredd ca 80, höjd ca 265 cm.

Slitage. Lås ej komplett, handtag samt nyckel saknas. Dörr karm delvis böjd och delad. Montering ej kontrollerad.

Utropspris
3 000 SEK