Brun läderväska med "Laura Biagiotti"-märkta detaljer i gulmetall.
Tre fack, varav ett dragkedsförsett, en dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "Laura Biagiotti MADE IN ITALY" på plakett i gulmetall.
Bredd 28,5, höjd 22,5 cm, djup 11 cm.
Bruksslitage, små repor.