GOLVLAMPA, "Simris", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan.

Stomme i kromad metall. Ställbar ljusarm. Svartlackerade detaljer. 2 ljuspunkter. Stommens höjd ca 118 cm.

Slitage. Raster med skador. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK