PARTI GRAFIK, 2 delar, Åke Arenhill och Anders Österlin, färglitografier, signerade och numrerade 94/200 resp 217/300.

Arenhill, komposition med figur, bladstorlek 61 x 53 cm. Österlin, komposition, 59 x 70,5 cm.

Oramade blad, smärre hanteringsveck.

Utropspris
1 500 SEK