GLASSERVIS, 33 delar, "Kent", Kosta, omkring 1900-talets mitt.

Ett par ljusstakar, 6 champagneglas, skål på fot, 6 vinglas, 6 seltersglas, 6 likörglas samt 6 snapsglas.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Utropspris
5 000 SEK