LAMMKOTLETTSHÅLLARE, 6 stycken, silver och stål, Frankrike, 1800-talets slut.

Skaft i nyrokoko, avslut med skruvfästen. Längd 11,5cm. I originaletui med initialer MB.

Slitage. Bucklor.

Utropspris
1 200 SEK