BESTICK, 72 delar, silver, "Rosenholm", GAB, 1970-/80-tal. Vikt med stålblad ca 3641 gram.

12 matskedar (20), 12 matgafflar (19,5), 12 matknivar med stålblad ( 22), 12 bordsskedar (18), 12 bordsgafflar (18) samt 12 bordsknivar med stålblad (20).

Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
15 000 SEK