SILVERFÖREMÅL, 3 st, England/Indien. Tot. vikt ca. 384,4 g.

Skål, Calcutta, diameter 11 cm, höjd 6 cm.
Mugg, London 1889, höjd 9 cm.
Armring, bär finska importstämplar, höjd 10,5 cm.

Slitage, intryckningsskador.

Utropspris
400 EUR