BOKHYLLA, "nr 85", William Watting, A Michael Laursen, Aarhus, Danmark, 1950/60-tal.

Ek samt teakfanér.Hyllplan. Bredd ca 215, djup ca 48, höjd ca 210 cm. Väggmontering krävs.

Bruksslitage. Fanerslitage, nött, repor.

Utropspris
7 000 SEK