ROBERTA BAYLEY, Fotografi, signerad och numrerad 3/24.
"Legs McNeil, Club 82", 1976. Framtagen senare. Bildyta 16 x 24 cm. Bladstorlek ca 20,5 x 25,5 cm. Bilden är ur en first edition portfolio med 25 bilder utgiven i endast 24 exemplar i Amsterdam & New York av Aenigma Books & Prints, and Kunst Editions, 2002.
Oramad. Obetydligt slitage.