VINKYLARE, silverpläterad, omkring 1980.

Silverpläterad. Höjd 25 cm.
Graverad "NEW YORK CITY MARATHON Oct. 24. 1982 Senior Female - 1 st Place" samt med logotyp på motsvarande sida.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
1 500 SEK