Kanna
rund kanna med hänklar
12 vinglas, gröna
17 vinglas, röda
4 champagneglas, röda
2 olika skålar, röda
struformat glas, rött
10 glas, röda, höjd 8,5
4 glas, röda, höjd 7,5
12 svängda glas, röda, höjd 7
3 glas på fot, höjd 7,5
5 glas på fot, höjd 10,5
en lös del, möjligen till ljusstake, höjd 7
Slitage. Nagg.