Knivar, 127 st, olika modeller.
Skedar, 92 st, olika modeller.
Gafflar, 84 st, olika modeller.
Ströare, 3 st.
Osthyvel.
Sallatsbestick, 2 st.
Slevar, 2 st.
Smörlägg, 5 st.
Tårtspade.
Fat, 3 st.
Karott.
Skål.
Slitage, repor. Exakt antal samt modeller ej genomgånget.