TIDSKRIFTER, 7 st, "Derriere li Miroir". Innehållande litografier.

Chagall, Miro, Tapies och Calder. Nr 169, 186, 190, 200, 203, 212 och 235.

Mindre slitage. Ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK