Giuseppe Bessi

(Italien, 1857-1922)
Giuseppe Bessi
(Italien, 1857-1922)

GIUSEPPE BESSI, skulptur, marmor och alabaster, signerad, omkring 1900.

"Mignon". Signerad Prof G Bessi. Höjd ca 23,5 cm.

Rispor. Fläckar. Nagg

Utropspris
5 000 SEK