JAMES ROSENQUIST, litografisk utställningsaffisch, Kunsthallen Brandts Klaedefabrik, 1991.
"The Facet", 1978, efter, Rosenquist. Tryckt för grupputställningen: "Popart from the Lilja Collection". Bladstorlek 100 x 70 cm.
Oramad. Hanteringsveck. Repor.