KOSTYM, Dries Van Noten, bestående av kavaj samt byxa, storlek 52

Brunrandig ullblandning. Dubbelslits. Tre fickor samt bröstficka. Fodrad i brunt tyg. Invändigt fyra fickor. Byxor med fyra fickor. Etikettmärkt "Dries van Noten", enligt etikett storlek 52

Smärre bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld

Utropspris
1 500 SEK